Акумулятори для Cadillac-CTS-V

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Cadillac CTS-V АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Cadillac CTS-V потрібно з урахуванням декількох особливостей. Батареї повинні мати високу ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях Cadillac CTS-V є багато електричного обладнання. Рекомендується мінімум 70 Аг.

У тому разі, якщо в автомашині встановлений потужний акумулятор, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишалося в справному стані. Перед тим, як купити батарею на Cadillac в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Cadillac CTS-V підійде. Тому, перш ніж його придбати, конче потрібно враховувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Cadillac CTS-V

Для того, щоб купити АКБ для своєї машини, і вона повністю задовольняла транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найбільш надійних акумуляторів на Cadillac, залишається Bosch (Німеччина) і Rombat (Румунія). Вони відомі високою надійністю і тривалим терміном служби, ці АКБ відносять до преміальних. Крім того, вони якісно виконують своє призначення не залежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір автомобільних акумуляторів. До них можна віднести продукцію виробництва Форс, словенський бренд Vesna, А-Мега і корейський Солайт. Це батареї з кращим співвідношенням якості і ціни. Польські Champion також до них належать.

До економічних варіантів належать українські Kinetic, Vega, а також білоруські Zubr та ін. На них можна добре заощадити, при цьому отримавши продукт пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь