Акумулятори для Cadillac-CTS

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини Cadillac CTS АКБ повинні підбиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах цієї марки є безліч електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Cadillac CTS, що володіють високим пусковим струмом і значною ємністю. Мінімальне значення 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в автомашині встановлена потужна батарея, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. Крім цього, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишилося в справному стані. Перш ніж купити АКБ на Кадилак в будь-якому місті України, радимо звернути увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Cadillac CTS є придатними. У зв'язку з цим, перед тим, як його придбати, обов'язково пам'ятати поради виробника.

Особливості підбору акумулятора на Cadillac CTS

Для того, щоб придбати повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, враховуйте:

Одними з найбільш якісних батарей на Кадилак, є Бош (Німеччина) та Ромбат (Румунія). Вони виділяються високою надійністю, а також довгим терміном служби, ці акумулятори відносяться до серії преміальних. До того ж, вони якісно виконують своє призначення не залежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті є також хороший вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція A-Mega, український Forse, Vesna і корейський Солайт. Це батареї, що мають краще поєднання якості та вартості. До них ще відносяться польські акумулятори Champion та інші.

До бюджетних варіантів відносяться білоруські Zubr, а також українські EuroStart, Westa та інші. На них можна значно заощадити, отримавши пристрій пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь