Акумулятори для Cadillac-BLS

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного окремого транспортного засобу Cadillac BLS. Підбирати АКБ для Cadillac BLS треба з урахуванням деяких аспектів. Батареї повинні мати високу ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях такої моделі є багато електроприладів. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Адже фахівці вже довели, що якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перш, ніж придбати батарею на Кадилак в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Cadillac BLS підійдуть. Тому, необхідно виконувати поради виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Cadillac BLS

Щоб купити максимально відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, прийміть до уваги:

Одними з кращих АКБ на Кадилак, вважаються Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Вони відрізняються надійністю і тривалим терміном служби, ці акумулятори можна віднести до серії преміальних. Вони якісно виконують свої функції не залежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні є також багатий вибір батарей. До них належить продукція Весна, український бренд А-Мега, Forse і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають найкраще поєднання якості і ціни. До них ще відносяться польські G-Pard та ін.

До недорогих варіантів відносяться білоруські Зубр, а також українські Kinetic, Vega та інші. Вони дозволять добре заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь