Акумулятори для Cadillac-ATS

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Cadillac ATS АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Cadillac ATS потрібно з урахуванням деяких аспектів. АКБ повинні мати високий пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на авто Cadillac ATS є безліч електроприладів. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Якщо в транспортному засобі є потужна АКБ, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при великих температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перш ніж купити батарею на Кадилак в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Cadillac ATS є придатним. Тому, перш ніж його придбати, конче потрібно дотримуватися рекомендацій виробника.

Підбір акумулятора на Cadillac ATS

Щоб придбати АКБ для своєї машини, і вона абсолютно підходила до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Найкращими батареями на Кадилак, вважаються Варта (Німеччина) і Ромбат (Румунія). Дані акумулятори відносяться до серії преміальних, вони відомі високою надійністю і тривалим терміном експлуатації. Водночас, вони якісно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція Весна, український Forse, A-Mega і корейський Solite. Це батареї, що мають оптимальне співвідношення якості і ціни. До них ще відносять польські АКБ Чемпіон та інші марки.

Недорогими варіантами АКБ вважаються ЕвроСтарт, AGM – виготовленні в Україні, а також Зубр (Білорусь) та інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь