Акумулятори для BYD-Tang

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини BYD Tang АКБ повинні підбиратися індивідуально. А враховуючи те, що на авто BYD Tang є багато електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для BYD Tang, що володіють істотним пусковим струмом і значною ємністю. Рекомендується мінімум 70 Аг.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна батарея, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається колишньою навіть при великих температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на BYD в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для BYD Tang є придатними. Тому, перед тим, як його придбати, вкрай важливо дотримуватися рекомендацій виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BYD Tang

Щоб придбати повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, варто брати до уваги:

Найкращими акумуляторами на BYD, є Юаса (Японія) і Бош (Німеччина). Вони відрізняються довгим терміном експлуатації, а також надійністю, дані АКБ відносять до числа преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті доступний також чималий вибір автомобільних акумуляторів. Сюди належить продукція виробництва Форс, український бренд A-Mega, Весна і корейський Solite. Це батареї, які мають краще співвідношення ціни і якості. Польські АКБ Champion також до них можна віднести.

До недорогих варіантів відносяться Zubr - білоруського виробництва, а також ЕвроСтарт, AGM – виготовленні в Україні та інші. На них можна гарно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь