Акумулятори для BYD-Song

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто BYD Song акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. А враховуючи те, що на машинах цієї марки є багато електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для BYD Song, що володіють істотним пусковим струмом і високою ємністю. Мінімальне значення 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна батарея, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед покупкою акумулятора на BYD в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для BYD Song підійде. У зв'язку з цим, слід пам'ятати рекомендації виробника перед придбанням.

Особливості підбору акумулятора на BYD Song

Для того, щоб купити акумулятор для свого авто, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на BYD, вважаються Yuasa (Японія) і Rombat (Румунія). Вони виділяються тривалим терміном експлуатації, а також надійністю, ці батареї відносять до числа преміальних. Вони якісно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому діапазоні представлений також значний вибір автомобільних батарей. До них відносять виробників Форс, український бренд A-Mega, Vesna і словенський TAB. Це акумулятори з найкращим співвідношенням якості та вартості. Польські G-Pard також до них відносять.

Бюджетними варіантами батарей є Зубр - білоруського виробництва, а також Веста, ЕвроСтарт – виготовленні в Україні та інші. Вони надають можливість відмінно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь