Акумулятори для BYD-S7

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини BYD S7 акумулятори повинні вибиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на машинах цієї марки присутня маса електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для BYD S7, що володіють високою ємністю і істотним пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

У тому разі, якщо в транспортному засобі встановлений потужний акумулятор, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність акумулятора залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як придбати АКБ на BYD в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, слід звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для BYD S7 є придатними. Тому, варто враховувати рекомендації виробника перед тим, як купити його.

Підбір акумулятора на BYD S7

Для того, щоб придбати АКБ для своєї машини, і вона стовідсотково задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих акумуляторів на BYD, є Юаса (Японія) та Бош (Німеччина). Вони можуть похвалитися високою надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці АКБ відносяться до числа преміальних. До того ж, вони ефективно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому сегменті є також значний вибір акумуляторів. Сюди належить продукція виробництва Forse, словенський бренд Весна, А-Мега і турецький Мутлу. Це батареї з найкращим співвідношенням вартості та якості. Польські G-Pard також до них можна віднести.

Економічними варіантами акумуляторів вважаються ЕвроСтарт, AGM (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та інші. Зупиняючись на них, можна значно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь