Акумулятори для BYD-S6

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного окремого транспортного засобу BYD S6. Підбирати АКБ для BYD S6 потрібно з урахуванням деяких аспектів. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на машинах цієї моделі є багато електричних приладів. Повинно бути не менше 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна АКБ, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед покупкою батареї на BYD в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Важливо взяти до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для BYD S6 підійде. Тому, варто враховувати поради виробника перед придбанням.

Нюанси підбору акумулятора на BYD S6

Щоб купити акумулятор для своєї машини, і він повністю задовольняв транспортному засобу, важливо брати до уваги:

Найкращими батареями на BYD, залишаються японський бренд Yuasa і німецький бренд Varta. Ці акумулятори відносять до преміальних, вони відомі тривалим терміном служби і своєю надійністю. Вони якісно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті доступний також значний вибір автомобільних АКБ. До них можна віднести продукцію виробництва А-Мега, український Форс, Весна і корейський Солайт. Це батареї, що мають краще співвідношення вартості та якості. До них можна також віднести польські батареї Champion та ін.

До бюджетних варіантів відносяться українські Vega, AGM, а також білоруські Зубр та інші. Вони дозволяють непогано заощадити, отримавши акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь