Акумулятори для BYD-Qin

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для BYD Qin повинні підбиратися індивідуально для кожного окремого автомобіля. Підбирати АКБ для BYD Qin потрібно з урахуванням деяких аспектів. Батареї повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах цієї моделі є багато електричного обладнання. Повинно бути не менше 70 ампер годин.

Тому що фахівцями давно доведено, що якщо в автомашині є потужний акумулятор, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається колишньою навіть при значних перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність батареї залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед покупкою батареї на BYD в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для BYD Qin підходять. У зв'язку з цим, перед придбанням обов'язково виконувати рекомендації виробника.

Особливості підбору акумулятора на BYD Qin

Щоб купити повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, потрібно брати до уваги:

Одними з найбільш надійних батарей на BYD, є німецький Bosch та японський бренд Yuasa. Дані батареї відносяться до серії преміальних, вони виділяються довгим терміном служби, а також своєю надійністю. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті є також значний вибір автомобільних батарей. До них належить продукція Forse, словенський бренд Весна, А-Мега і корейський Solite. Це батареї, які мають оптимальне поєднання ціни і якості. До них також відносяться польські акумулятори G-Pard та інші.

До недорогих варіантів можна віднести українські Vega, AGM, а також білоруські Зубр та інші. На них можна відмінно заощадити, при цьому отримавши пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь