Акумулятори для BYD-M6

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для BYD M6 повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої машини. А враховуючи те, що на авто BYD M6 є велика кількість електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для BYD M6, які мають належний пусковий струм і велику ємність. Рекомендується мінімум 70 Аг.

Якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перед покупкою АКБ на BYD в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, слід звернути увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для BYD M6 підходить. Тому, перед покупкою вкрай важливо пам'ятати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на BYD M6

Щоб купити абсолютно відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, враховуйте:

Одними з найкращих АКБ на BYD, є Varta (Німеччина) та Rombat (Румунія). Такі акумулятори відносять до преміальних, вони можуть похвалитися тривалим терміном служби, а також надійністю. Ці АКБ ефективно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий сегмент також надає значний вибір автомобільних батарей. Сюди можна віднести пристрої А-Мега, український Форс, Весна і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають оптимальне співвідношення вартості та якості. Польські G-Pard також сюди можна віднести.

Недорогими варіантами АКБ залишаються Вега, AGM (Україна), а також Zubr (Білорусь) та ін., вони надають можливість непогано заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь