Акумулятори для BYD-L3

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу BYD L3 акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для BYD L3 потрібно з урахуванням важливих аспектів. Батареї повинні мати високий пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях BYD L3 є велика кількість електричних приладів. Повинно бути мінімум 60-70 Аг.

Якщо в автомашині встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед придбанням АКБ на BYD в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для BYD L3 є придатними. У зв'язку з цим, необхідно враховувати рекомендації виробника перш ніж придбати його.

Специфіка підбору акумулятора на BYD L3

Для того, щоб придбати абсолютно відповідну до вашого авто АКБ, враховуйте:

Кращими АКБ на BYD, є Юаса (Японія) і Ромбат (Румунія). Вони відомі своєю надійністю і тривалим терміном експлуатації, такі АКБ можна віднести до серії преміальних. Вони ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті представлений також багатий вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція Весна, український бренд A-Mega, Форс і турецький Мутлу. Це батареї з кращим поєднанням вартості та якості. До них ще відносять польські батареї G-Pard та інші.

До недорогих варіантів можна віднести білоруські Zubr, а також українські EuroStart, Vega та інші. На них можна непогано заощадити, отримавши продукт прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь