Акумулятори для BYD-G6

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто BYD G6 АКБ повинні підбиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на машинах такої моделі є багато електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для BYD G6, що володіють значною ємністю та належним пусковим струмом. Мінімальне значення 70 Ah.

Тому що фахівцями давно доведено, що якщо в автомобілі є потужний акумулятор, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на BYD в будь-якому місті України, радимо звернути увагу на:

Варто взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для BYD G6 є придатним. Тому, перед придбанням вкрай необхідно враховувати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BYD G6

Для того, щоб купити акумулятор для свого авто, і він стовідсотково задовольняв транспортному засобу, краще брати до уваги:

Одними з кращих батарей на BYD, залишаються Bosch (Німеччина) та Rombat (Румунія). Ці акумулятори відносять до числа преміальних, вони можуть похвалитися тривалим терміном служби, а також надійністю. Крім цього, вони результативно виконують свої функції не залежно від погодних умов.

Середній ціновий сегмент також надає істотний вибір автомобільних акумуляторів. Сюди можна віднести пристрої A-Mega, український Форс, Весна і турецький Mutlu. Це батареї з найкращим співвідношенням вартості та якості. Польські батареї Champion також до них відносять.

Недорогими варіантами АКБ можна вважати Kinetic, AGM – виготовленні в Україні, а також Зубр - білоруського виробництва та інші. Вони надають можливість істотно заощадити, отримавши АКБ прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь