Акумулятори для BYD-G5

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини BYD G5 акумулятори повинні підбиратися в індивідуальному порядку. А враховуючи те, що на транспортних засобах BYD є маса електричних приладів, то виробник радить підбирати АКБ для BYD G5, які мають значний пусковий струм і значну ємність. Мінімальне значення 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в автомашині встановлена потужна АКБ, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при істотних перепадах температури. Важливо, щоб потужність залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перш ніж купити АКБ на BYD в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для BYD G5 підходить. Тому, важливо дотримуватися порад виробника перед придбанням.

Специфіка підбору акумулятора на BYD G5

Щоб придбати повністю відповідну до вашого автомобіля АКБ, прийміть до уваги:

Одними з кращих АКБ на BYD, вважаються Юаса (Японія) та Варта (Німеччина). Такі акумулятори можна віднести до серії преміальних, вони відрізняються тривалим терміном служби, а також своєю надійністю. До того ж, вони результативно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також надає широкий вибір автомобільних батарей. Сюди можна віднести продукцію виробництва А-Мега, словенський бренд Vesna, Forse і турецький Мутлу. Це АКБ з кращим співвідношенням якості та вартості. Польські АКБ Чемпіон також сюди належать.

До недорогих варіантів відносяться EuroStart, Веста – виробництво Україна, а також Зубр - білоруського виробництва та інші. На них можна добре заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь