Акумулятори для BYD-G3R

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної машини BYD G3R. Підбирати АКБ для BYD G3R потрібно з урахуванням декількох нюансів. Акумулятори повинні мати значну ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах цієї марки є багато електричних приладів. Повинно бути не менше 60-70 ампер годин.

У тому разі, якщо в авто є потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається колишньою навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишилося в справному стані. Перед придбанням батареї на BYD в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Варто взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для BYD G3R підійдуть. Тому, слід враховувати рекомендації виробника перед тим, як його придбати.

Нюанси підбору акумулятора на BYD G3R

Для того, щоб придбати акумулятор для свого авто, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, важливо брати до уваги:

Одними з найбільш надійних батарей на BYD, вважаються німецький Bosch та японський бренд Yuasa. Дані батареї відносяться до серії преміальних, вони виділяються високою надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Вони якісно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті представлений також чималий вибір батарей. До них відносяться виробники Forse, український бренд А-Мега, Vesna і словенський TAB. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення якості та вартості. Польські батареї Champion також сюди належать.

Економічними варіантами акумуляторів залишаються Zubr - білоруського виробництва, а також Веста, Vega – виготовленні в Україні і багато інших. Обравши їх, можна істотно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь