Акумулятори для BYD-G3

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини BYD G3 акумулятори повинні вибиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на автомобілях цієї моделі є багато електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для BYD G3, що володіють значною ємністю і істотним пусковим струмом. Повинно бути мінімум 60-70 ампер годин.

Якщо в транспортному засобі є потужна АКБ, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при великих температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перш, ніж придбати батарею на BYD в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для BYD G3 підходить. Тому, потрібно виконувати рекомендації виробника перед тим, як його купити.

Особливості підбору акумулятора на BYD G3

Щоб придбати повністю відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, краще брати до уваги:

Кращими батареями на BYD, залишаються японський бренд Yuasa і німецький Bosch. Такі АКБ можна віднести до преміальних, вони можуть похвалитися надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Водночас, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий діапазон також надає широкий вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція А-Мега, український Форс, Весна і словенський ТАБ. Це акумулятори з кращим співвідношенням якості та вартості. До них можна також віднести польські акумулятори Champion та інші.

До економічних варіантів можна віднести Zubr (Білорусь), а також Веста, Vega (Україна) та інші. Зупиняючись на них, можна добре заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь