Акумулятори для BYD-F7SiRui

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини BYD F7 Si Rui акумулятори повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для BYD F7 Si Rui потрібно з урахуванням деяких нюансів. Акумулятори повинні мати велику ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах BYD F7 Si Rui є багато електричних приладів. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в автомобілі є потужна АКБ, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишалося в робочому стані. Перш ніж купити акумулятор на BYD в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для BYD F7 Si Rui підходить. У зв'язку з цим, перед тим, як його купити, конче потрібно пам'ятати рекомендації виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BYD F7 Si Rui

Для того, щоб купити абсолютно відповідну до вашого авто АКБ, потрібно враховувати:

Одними з найкращих акумуляторів на BYD, залишаються Yuasa (Японія) та Varta (Німеччина). Вони виділяються надійністю і тривалим терміном експлуатації, ці акумулятори належать до преміальних. Вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті є також значний вибір автомобільних акумуляторів. До них можна віднести продукцію виробництва Форс, український бренд А-Мега, Весна і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають краще співвідношення ціни і якості. Польські акумулятори G-Pard також сюди належать.

До бюджетних варіантів відносять білоруські Зубр, а також українські ЕвроСтарт, Kinetic та інші. Зупиняючись на них, можна гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь