Акумулятори для BYD-F6

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини BYD F6 акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах BYD F6 є маса електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для BYD F6, що мають значну ємність і високий пусковий струм. Повинно бути мінімум 60-70 ампер годин.

Якщо в машині є потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як придбати батарею на BYD в Харкові, Києві або іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для BYD F6 підійде. Тому, перед тим, як його купити, обов'язково дотримуватися рекомендацій виробника.

Підбір акумулятора на BYD F6

Щоб купити акумулятор для своєї машини, і він повністю підходив до транспортного засобу, враховуйте:

Одними з кращих АКБ на BYD, є Юаса (Японія) та Ромбат (Румунія). Дані батареї належать до серії преміальних, вони виділяються тривалим терміном служби, а також своєю надійністю. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір акумуляторів. Сюди відносять виробників Форс, словенський бренд Vesna, А-Мега і турецький Mutlu. Це акумулятори, які мають краще поєднання вартості та якості. Польські Champion також сюди відносять.

Недорогими варіантами АКБ можна вважати українські Веста, AGM, а також білоруські Зубр та інші. Зупиняючись на них, можна значно заощадити, отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь