Акумулятори для BYD-F5Suri

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини BYD F5 Suri акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для BYD F5 Suri потрібно з урахуванням деяких аспектів. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на авто такої марки є безліч електричного обладнання. Мінімальне значення 70 Ah.

Оскільки фахівцями було доведено, що в тому разі, якщо в автомобілі є потужна батарея, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при істотних перепадах температури. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перш, ніж придбати АКБ на BYD в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не кожен автомобільний акумулятор для BYD F5 Suri підходить. Тому, перед покупкою важливо пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на BYD F5 Suri

Щоб купити повністю відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, враховуйте:

Самими якісними батареями на BYD, є японський бренд Yuasa і німецький Bosch. Такі АКБ можна віднести до преміальних, вони виділяються надійністю, а також тривалим терміном служби. Ці АКБ результативно виконують свої функції не залежно від температури повітря.

В середньому ціновому сегменті є також значний вибір акумуляторів. Сюди можна віднести пристрої Vesna, український бренд A-Mega, Forse і корейський Solite. Це акумулятори, які мають краще поєднання ціни і якості. До них ще відносять польські батареї Чемпіон та інші.

Економічними варіантами АКБ залишаються Zubr (Білорусь), а також Вега, Веста – виготовленні в Україні та ін. На них можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь