Акумулятори для BYD-F3R

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини BYD F3R АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для BYD F3R потрібно з урахуванням важливих особливостей. Батареї повинні мати високий пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах BYD є маса електроприладів. Рекомендується мінімум 60-70 ампер годин.

Адже фахівцями давно доведено, що у тому разі, якщо в транспортному засобі встановлена потужна АКБ, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перш ніж купити батарею на BYD в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для BYD F3R підійдуть. Тому, потрібно враховувати поради виробника перед купівлею.

Специфіка підбору акумулятора на BYD F3R

Для того, щоб купити АКБ для своєї автомашини, і вона повністю задовольняла транспортному засобу, враховуйте:

Кращими акумуляторами на BYD, залишаються німецький Bosch і японський бренд Yuasa. Ці батареї відносяться до серії преміальних, вони виділяються тривалим терміном служби і високою надійністю. Ці АКБ ефективно виконують свої функції не залежно від температурних умов.

Середній ціновий сегмент також представляє великий вибір АКБ. До них належить продукція А-Мега, український Форс, Весна і словенський ТАБ. Це АКБ з кращим поєднанням ціни і якості. Польські батареї Champion також сюди можна віднести.

До бюджетних варіантів можна віднести українські ЕвроСтарт, Вега, а також білоруські Zubr та ін. Вибираючи їх, можна істотно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь