Акумулятори для BYD-F3

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини BYD F3. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах цієї марки є багато електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для BYD F3, що мають велику ємність і високий пусковий струм. Рекомендується не менше 70 Аг.

Оскільки експертами було доведено, що в тому разі, якщо в авто встановлена потужна АКБ, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається колишньою навіть при великих температурних перепадах. Крім цього, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перш ніж купити батарею на BYD в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для BYD F3 підходить. Тому, варто дотримуватися рекомендацій виробника перед тим, як його придбати.

Нюанси підбору акумулятора на BYD F3

Щоб придбати акумулятор для своєї машини, і він повністю задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Одними з кращих АКБ на BYD, вважаються Yuasa (Японія) і Bosch (Німеччина). Вони виділяються надійністю, а також тривалим терміном служби, ці акумулятори відносять до числа преміальних. До того ж, вони результативно виконують свої функції не залежно від погодних умов.

Середній ціновий діапазон також надає істотний вибір автомобільних АКБ. До них належить продукція А-Мега, український Forse, Vesna і словенський ТАБ. Це АКБ з оптимальним поєднанням вартості та якості. До них відносять також польські батареї Чемпіон та інші.

Економічними варіантами батарей є білоруські Zubr, а також українські ЕвроСтарт, Westa і багато інших. Вони дають можливість істотно заощадити, отримавши при цьому пристрій пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь