Акумулятори для BYD-F0(F1)

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу BYD F0 (F1) акумулятори повинні підбиратися в індивідуальному порядку. А у зв'язку з тим, що на авто цієї марки присутня маса електроприладів, то виробник радить підбирати АКБ для BYD F0 (F1), що володіють значною ємністю та належним пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Оскільки експертами давно доведено, що якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням АКБ на BYD в будь-якому місті України, варто звернути увагу на:

Важливо враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для BYD F0 (F1) підійде. У зв'язку з цим, перед покупкою обов'язково пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на BYD F0 (F1)

Для того, щоб придбати максимально відповідну до вашого авто АКБ, прийміть до уваги:

Самими надійними батареями на BYD, вважаються Ромбат (Румунія) і Бош (Німеччина). Такі АКБ належать до серії преміальних, вони можуть похвалитися високою надійністю і тривалим терміном служби. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір АКБ. До них належать пристрої виробництва А-Мега, словенський бренд Весна, Форс і турецький Mutlu. Це акумулятори з найкращим поєднанням вартості та якості. До них ще можна віднести польські батареї G-Pard і багато інших марок.

Економічними варіантами АКБ є білоруські Zubr, а також українські Westa, Vega та інші. На них можна гарно заощадити, отримавши при цьому пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь