Акумулятори для BMW-Z8

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного авто BMW Z8. А у зв'язку з тим, що на авто цієї моделі є маса електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для БМВ Z8, що мають належний пусковий струм і значну ємність. Мінімальне значення 70 Аг.

Оскільки експерти довели, що якщо в автомашині є потужна батарея, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на BMW в будь-якому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори до BMW Z8 є придатними. Тому, варто виконувати рекомендації виробника перед придбанням.

Підбір акумулятора на BMW Z8

Щоб придбати АКБ для своєї автомашини, і вона повністю задовольняла транспортному засобу, краще брати до уваги:

Одними з найкращих батарей на BMW, залишаються німецький бренд Varta та японський бренд Yuasa. Вони можуть похвалитися надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, такі АКБ належать до преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також пропонує чималий вибір автомобільних батарей. Сюди належать пристрої виробництва А-Мега, український Форс, Vesna і корейський Солайт. Це батареї з оптимальним співвідношенням ціни і якості. До них також відносяться польські АКБ G-Pard та ін.

До економічних варіантів можна віднести білоруські Зубр, а також українські AGM, ЕвроСтарт та ін. На них можна істотно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь