Акумулятори для BMW-Z4

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори до BMW Z4 повинні підбиратися індивідуально, для кожної конкретної автомашини. А у зв'язку з тим, що на машинах BMW є маса електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ Z4, що володіють високою ємністю і істотним пусковим струмом. Рекомендується не менше 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в автомобілі є потужна АКБ, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишилося справним. Перш ніж купити АКБ на БМВ в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Слід врахувати, що не всі автомобільні акумулятори до BMW Z4 є придатними. У зв'язку з цим, перед тим, як його придбати, вкрай важливо дотримуватися порад виробника.

Нюанси підбору акумулятора на BMW Z4

Щоб купити максимально відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, потрібно враховувати:

Одними з найкращих акумуляторів на BMW, залишаються румунський Rombat та німецький Bosch. Дані акумулятори можна віднести до преміальних, вони відомі тривалим терміном експлуатації, а також високою надійністю. Вони ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні доступний також значний вибір акумуляторів. До них належать пристрої виробництва Форс, словенський бренд Весна, A-Mega і турецький Мутлу. Це акумулятори з оптимальним поєднанням якості і ціни. Польські батареї G-Pard також до них відносять.

Недорогими варіантами акумуляторів є білоруські Зубр, а також українські EuroStart, Kinetic та інші. Вони дозволяють значно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь