Акумулятори для BMW-Z1

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного окремого авто BMW Z1. Підбирати АКБ для БМВ Z1 слід з урахуванням декількох аспектів. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах BMW є безліч електрообладнання. Повинно бути мінімум 60-70 Ah.

Якщо в авто є потужна батарея, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишилося справним. Перед покупкою батареї на БМВ в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW Z1 підійде. Тому, перш ніж його придбати, обов'язково слід виконувати рекомендації виробника.

Нюанси підбору акумулятора на BMW Z1

Щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Самими якісними АКБ на BMW, є Yuasa (Японія) і Rombat (Румунія). Вони відомі тривалим терміном служби, а також надійністю, ці акумулятори відносяться до числа преміальних. Крім цього, вони ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні доступний також хороший вибір акумуляторів. Сюди можна віднести продукцію виробництва Форс, словенський бренд Весна, A-Mega і корейський Солайт. Це батареї з кращим поєднанням якості і ціни. До них відносять також польські акумулятори Champion та інші.

До економічних варіантів відносять Зубр (Білорусь), а також AGM, ЕвроСтарт (Україна) та інші. Вони дозволять гарно заощадити, отримавши АКБ нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь