Акумулятори для BMW-X6

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного авто BMW X6. А у зв'язку з тим, що на машинах цієї моделі присутня безліч електричного обладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для БМВ X6, що мають значну ємність і високий пусковий струм. Повинно бути не менше 60-70 Аг.

Тому що фахівці довели, що в тому разі, якщо в автомобілі є потужна АКБ, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як придбати батарею на БМВ в будь-якому місті України, варто звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW X6 підходить. У зв'язку з цим, перед придбанням конче потрібно пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на BMW X6

Для того, щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона стовідсотково підходила до транспортного засобу, враховуйте:

Найкращими акумуляторами на БМВ, є Ромбат (Румунія) і Варта (Німеччина). Дані акумулятори можна віднести до преміальних, вони відомі тривалим терміном експлуатації, а також надійністю. Водночас, вони якісно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні представлений також чималий вибір акумуляторів. До них належать пристрої Vesna, український бренд А-Мега, Forse і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення якості і ціни. До них можна також віднести польські акумулятори G-Pard та ін.

Недорогими варіантами акумуляторів є Kinetic, ЕвроСтарт (Україна), а також Zubr (Білорусь) та ін., вони надають можливість гарно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь