Акумулятори для BMW-X5

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ X5 повинні вибиратися індивідуально для кожного авто. Підбирати АКБ для БМВ X5 потрібно з урахуванням декількох особливостей. АКБ повинні мати високий пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на авто BMW X5 присутня велика кількість електричних приладів. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Тому що фахівці вже довели, що якщо в авто є потужна батарея, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при істотних перепадах температури. Крім цього, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед тим, як придбати батарею на БМВ в будь-якому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори до BMW X5 є придатними. Тому, необхідно враховувати рекомендації виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на BMW X5

Щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, прийміть до уваги:

Самими якісними батареями на BMW, вважаються Юаса (Японія) і Ромбат (Румунія). Вони відомі надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, дані АКБ відносять до числа преміальних. До того ж, вони результативно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті є також хороший вибір батарей. До них належать пристрої A-Mega, словенський бренд Vesna, Forse і турецький Мутлу. Це батареї з оптимальним співвідношенням ціни і якості. До них ще можна віднести польські акумулятори G-Pard та ін.

Бюджетними варіантами батарей вважаються Kinetic, EuroStart (Україна), а також Зубр (Білорусь) та інші. На них можна відмінно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь