Акумулятори для BMW-X4

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля БМВ X4 АКБ повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для БМВ X4 потрібно з урахуванням деяких особливостей. АКБ повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах БМВ є велика кількість електрообладнання. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Якщо в авто є потужна АКБ, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання залишалося в робочому стані. Перед придбанням батареї на BMW в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори до BMW X4 є придатними. Тому, перед тим, як його придбати, конче потрібно виконувати поради виробника.

Підбір акумулятора на BMW X4

Для того, щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, краще брати до уваги:

Найкращими батареями на БМВ, залишаються Ромбат (Румунія) і Бош (Німеччина). Ці акумулятори можна віднести до преміальних, вони відрізняються високою надійністю і тривалим терміном служби. До того ж, вони результативно виконують свої функції незалежно від температури повітря.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір автомобільних акумуляторів. До них належить продукція А-Мега, словенський бренд Vesna, Forse і корейський Солайт. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення якості та вартості. До них також відносяться польські акумулятори G-Pard та інші.

Економічними варіантами акумуляторів залишаються Zubr - білоруського виробництва, а також EuroStart, AGM (Україна) і деякі інші. Вони дають можливість істотно заощадити, отримавши при цьому акумулятор непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь