Акумулятори для BMW-X3

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ X3 повинні вибиратися індивідуально для кожного транспортного засобу. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах такої марки є велика кількість електричних приладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для БМВ X3, які мають значний пусковий струм і значну ємність. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Оскільки фахівці вже довели, що якщо в автомобілі є потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед покупкою батареї на БМВ в будь-якому місті України, варто звернути увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори до BMW X3 є придатними. Тому, перш ніж купити його, конче потрібно враховувати поради виробника.

Підбір акумулятора на BMW X3

Щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, краще брати до уваги:

Одними з найкращих акумуляторів на БМВ, є німецький Bosch та румунський Rombat. Такі акумулятори можна віднести до преміальних, вони виділяються високою надійністю і тривалим терміном служби. Вони ефективно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні є також хороший вибір автомобільних акумуляторів. До них належить продукція виробництва Vesna, український Forse, А-Мега і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають оптимальне співвідношення вартості та якості. До них ще відносять польські АКБ Champion та ін.

Недорогими варіантами батарей залишаються Zubr (Білорусь), а також Веста, AGM (Україна) та ін., вони дозволяють добре заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь