Акумулятори для BMW-X1

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори до BMW X1 повинні підбиратися індивідуально, для кожної машини. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах такої марки є маса електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для БМВ X1, які мають належний пусковий струм і значну ємність. Мінімальне значення 70 Ah.

Якщо в авто встановлена потужна батарея, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишилося справним. Перед придбанням АКБ на BMW в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW X1 підходить. Тому, перед придбанням обов'язково потрібно враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на BMW X1

Щоб придбати максимально відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, слід враховувати:

Одними з кращих акумуляторів на БМВ, вважаються Yuasa (Японія) і Rombat (Румунія). Такі батареї відносять до числа преміальних, вони виділяються високою надійністю і тривалим терміном служби. До того ж, вони якісно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому сегменті доступний також значний вибір автомобільних батарей. Сюди відносять виробників Vesna, український Forse, A-Mega і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають оптимальне співвідношення якості і ціни. До них ще відносять польські батареї G-Pard та інші.

До економічних варіантів можна віднести AGM, Веста (Україна), а також Зубр (Білорусь) та інші. Вони надають можливість значно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь