Акумулятори для BMW-M66-series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ M6 6-series повинні вибиратися індивідуально для кожного автомобіля. Підбирати АКБ для БМВ M6 6-series потрібно з урахуванням декількох особливостей. Акумулятори повинні мати високу ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто такої моделі є маса електрообладнання. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в транспортному засобі є потужна АКБ, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при істотних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед придбанням акумулятора на BMW в будь-якому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW M6 6-series підійде. Тому, потрібно враховувати поради виробника перед придбанням.

Особливості підбору акумулятора на BMW M6 6-series

Для того, щоб купити повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, враховуйте:

Самими якісними акумуляторами на БМВ, є Бош (Німеччина) і Юаса (Японія). Вони виділяються високою надійністю, а також довгим терміном експлуатації, ці акумулятори належать до преміальних. До того ж, вони ефективно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому сегменті є також чималий вибір автомобільних батарей. До них належить продукція А-Мега, словенський бренд Vesna, Forse і корейський Solite. Це батареї з кращим співвідношенням вартості та якості. До них можна також віднести польські батареї Champion і багато інших марок.

До недорогих варіантів відносяться українські AGM, ЕвроСтарт, а також білоруські Zubr та ін., вони надають можливість істотно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь