Акумулятори для BMW-M55-series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто BMW M5 5-series акумулятори повинні вибиратися індивідуально. Підбирати АКБ для БМВ M5 5-series слід з урахуванням важливих аспектів. Батареї повинні мати високу ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах цієї марки є безліч електричного обладнання. Рекомендується не менше 70 ампер годин.

Тому що експертами було доведено, що в тому разі, якщо в авто є потужна АКБ, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як купити акумулятор на BMW в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, слід звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори до BMW M5 5-series підійдуть. Тому, необхідно враховувати поради виробника перш ніж купити його.

Підбір акумулятора на BMW M5 5-series

Щоб придбати АКБ для своєї автомашини, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, враховуйте:

Одними з кращих акумуляторів на BMW, є німецький бренд Varta та японський бренд Yuasa. Вони відомі довгим терміном служби, а також високою надійністю, ці акумулятори відносяться до числа преміальних. Вони ефективно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому діапазоні представлений також багатий вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція Весна, український бренд A-Mega, Forse і корейський Solite. Це акумулятори з кращим співвідношенням ціни і якості. До них ще можна віднести польські АКБ G-Pard і багато інших марок.

До бюджетних варіантів можна віднести Зубр (Білорусь), а також AGM, ЕвроСтарт (Україна) та інші. Вони дають можливість гарно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь