Акумулятори для BMW-M44-series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної машини BMW M4 4-series. Підбирати АКБ для БМВ M4 4-series потрібно з урахуванням деяких особливостей. Акумулятори повинні мати велику ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах BMW є маса електричних приладів. Рекомендується мінімум 70 Аг.

Якщо в транспортному засобі є потужний акумулятор, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при істотних перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність акумулятора залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перш ніж купити акумулятор на BMW в будь-якому місті України, варто звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW M4 4-series підходить. Тому, варто виконувати рекомендації виробника перш ніж його купити.

Специфіка підбору акумулятора на BMW M4 4-series

Для того, щоб придбати АКБ для своєї автомашини, і вона абсолютно підходила до транспортного засобу, важливо брати до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на BMW, залишаються Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Вони відомі високою надійністю і тривалим терміном експлуатації, ці акумулятори належать до преміальних. Крім того ефективно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також має значний вибір автомобільних батарей. Сюди можна віднести продукцію виробництва А-Мега, словенський бренд Весна, Forse і турецький Mutlu. Це акумулятори, які мають краще поєднання вартості та якості. Польські Чемпіон також до них можна віднести.

До бюджетних варіантів можна віднести білоруські Зубр, а також українські AGM, Westa і багато інших. Обравши їх, можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь