Акумулятори для BMW-M33-series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини BMW M3 3-series акумулятори повинні вибиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах цієї моделі є маса електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ M3 3-series, що володіють істотним пусковим струмом і значною ємністю. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в транспортному засобі є потужний акумулятор, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при значних перепадах температури. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перш ніж купити акумулятор на BMW в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори до BMW M3 3-series є придатними. Тому, важливо виконувати рекомендації виробника перед тим, як придбати його.

Підбір акумулятора на BMW M3 3-series

Щоб придбати АКБ для свого авто, і вона абсолютно відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найкращих батарей на БМВ, є Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Вони виділяються довгим терміном служби і високою надійністю, ці батареї відносяться до серії преміальних. Ці АКБ результативно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також багатий вибір автомобільних АКБ. До них належать пристрої виробництва A-Mega, словенський бренд Vesna, Форс і турецький Mutlu. Це акумулятори з кращим співвідношенням ціни і якості. До них ще відносять польські акумулятори Чемпіон і багато інших марок.

До бюджетних варіантів відносять білоруські Зубр, а також українські Веста, EuroStart та інші. Вони дозволять гарно заощадити, отримавши АКБ прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь