Акумулятори для BMW-G30/31/325-series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля BMW G30/31/32 5-series АКБ повинні вибиратися індивідуально. Підбирати АКБ для БМВ G30/31/32 5-series потрібно з урахуванням деяких нюансів. Батареї повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на машинах БМВ G30/31/32 5-series є багато електричного обладнання. Рекомендується не менш 60-70 ампер годин.

Якщо в авто встановлена потужна батарея, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на BMW в будь-якому місті України, потрібно звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори до BMW G30/31/32 5-series підійдуть. Тому, варто виконувати поради виробника перед купівлею.

Особливості підбору акумулятора на BMW G30/31/32 5-series

Для того, щоб придбати АКБ для своєї автомашини, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Самими надійними батареями на БМВ, є Bosch (Німеччина) і Rombat (Румунія). Вони можуть похвалитися надійністю і тривалим терміном експлуатації, ці АКБ можна віднести до числа преміальних. Водночас, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також хороший вибір батарей. Сюди належать пристрої Vesna, український Forse, А-Мега і словенський TAB. Це акумулятори, які мають найкраще співвідношення ціни і якості. До них також відносяться польські Champion та ін.

До бюджетних варіантів відносять білоруські Zubr, а також українські Westa, Kinetic та інші. Вони дозволять добре заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь