Акумулятори для BMW-G11/127-series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ G11/12 7-series повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини. А враховуючи те, що на авто цієї моделі є багато електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для БМВ G11/12 7-series, що мають велику ємність і істотний пусковий струм. Мінімальне значення 70 Аг.

Адже фахівцями давно доведено, що якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як купити батарею на БМВ в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Варто враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW G11/12 7-series підійде. Тому, перед тим, як купити його, вкрай важливо виконувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на BMW G11/12 7-series

Для того, щоб придбати акумулятор для своєї машини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з кращих батарей на BMW, є Bosch (Німеччина) та Yuasa (Японія). Такі акумулятори відносять до преміальних, вони відрізняються тривалим терміном служби, а також своєю надійністю. Крім того, вони результативно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті є також хороший вибір акумуляторів. Сюди можна віднести пристрої Весна, український бренд А-Мега, Forse і корейський Солайт. Це АКБ, які мають найкраще поєднання вартості та якості. Польські Champion також до них належать.

Економічними варіантами акумуляторів вважаються Westa, Kinetic – виробництво Україна, а також Зубр (Білорусь) і деякі інші. Вони дозволять значно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь