Акумулятори для BMW-F32/33/364-Series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто BMW F32/33/36 4-Series акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах БМВ F32/33/36 4-Series є багато електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для БМВ F32/33/36 4-Series, що володіють належним пусковим струмом і значною ємністю. Повинно бути не менше 60-70 ампер годин.

Якщо в автомашині встановлена потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при великих перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перед покупкою акумулятора на БМВ в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори до BMW F32/33/36 4-Series підходять. Тому, перш ніж його придбати, вкрай важливо пам'ятати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на BMW F32/33/36 4-Series

Для того, щоб придбати абсолютно відповідну до вашого авто АКБ, варто брати до уваги:

Самими надійними батареями на BMW, залишаються Юаса (Японія) і Варта (Німеччина). Вони відрізняються своєю надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, такі АКБ відносять до преміальних. До того ж, вони ефективно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також пропонує багатий вибір автомобільних акумуляторів. До них відносять виробників Весна, український Форс, A-Mega і словенський ТАБ. Це акумулятори з оптимальним співвідношенням ціни і якості. До них також відносяться польські Champion та ін.

Економічними варіантами батарей можна вважати українські Westa, EuroStart, а також білоруські Zubr та ін., вони дозволять добре заощадити, отримавши при цьому продукт нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь