Акумулятори для BMW-F30/31/343-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори до BMW F30/31/34 3-Series повинні вибиратися індивідуально, для кожної машини. А у зв'язку з тим, що на автомобілях цієї моделі є безліч електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ F30/31/34 3-Series, які мають значну ємність і належний пусковий струм. Рекомендується не менш 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в машині є потужна АКБ, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишилося в справному стані. Перед покупкою акумулятора на BMW в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори до BMW F30/31/34 3-Series підходять. У зв'язку з цим, перед тим, як придбати його, варто дотримуватися порад виробника.

Підбір акумулятора на BMW F30/31/34 3-Series

Для того, щоб придбати АКБ для своєї автомашини, і вона стовідсотково задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Кращими АКБ на БМВ, є Варта (Німеччина) і Юаса (Японія). Такі батареї відносять до преміальних, вони відомі тривалим терміном служби і своєю надійністю. Вони ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий сегмент також надає хороший вибір автомобільних батарей. Сюди відносяться виробники A-Mega, український Форс, Vesna і корейський Solite. Це батареї, які мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Польські акумулятори G-Pard також сюди відносять.

До бюджетних варіантів можна віднести Вега, Westa – виробництво Україна, а також Зубр - білоруського виробництва та ін., вони дозволяють значно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь