Акумулятори для BMW-F22/45/462-Series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини BMW F22/45/46 2-Series акумулятори повинні підбиратися окремо. А враховуючи те, що на транспортних засобах BMW є багато електричних приладів, то виробник радить підбирати АКБ для БМВ F22/45/46 2-Series, які мають належний пусковий струм і значну ємність. Мінімальне значення 70 Аг.

У тому разі, якщо в авто є потужна АКБ, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при великих перепадах температури. Крім того, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед придбанням батареї на БМВ в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Варто враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW F22/45/46 2-Series є придатним. Тому, важливо пам'ятати поради виробника перед придбанням.

Особливості підбору акумулятора на BMW F22/45/46 2-Series

Для того, щоб купити максимально відповідний до вашого автомобіля акумулятор, прийміть до уваги:

Самими надійними батареями на BMW, залишаються японський бренд Yuasa і румунський Rombat. Дані батареї можна віднести до преміальних, вони відрізняються своєю надійністю і довгим терміном експлуатації. Вони якісно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також надає широкий вибір автомобільних АКБ. Сюди належить продукція виробництва Vesna, український Форс, А-Мега і словенський TAB. Це АКБ, які мають оптимальне співвідношення якості та вартості. До них ще відносяться польські АКБ Чемпіон та ін.

Економічними варіантами АКБ є українські EuroStart, Kinetic, а також білоруські Zubr та інші. Вони дозволяють гарно заощадити, отримавши при цьому продукт непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь