Акумулятори для BMW-F201-Series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу BMW F20 1-Series АКБ повинні вибиратися індивідуально. А враховуючи те, що на автомобілях BMW є багато електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ F20 1-Series, які мають високий пусковий струм і значну ємність. Повинно бути мінімум 70 Ah.

Якщо в машині встановлена потужна батарея, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед придбанням АКБ на BMW в Харкові, Києві або іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW F20 1-Series підходить. Тому, слід дотримуватися порад виробника перш ніж придбати його.

Специфіка підбору акумулятора на BMW F20 1-Series

Для того, щоб придбати максимально відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, прийміть до уваги:

Одними з найбільш якісних АКБ на БМВ, вважаються Rombat (Румунія) та Bosch (Німеччина). Вони відрізняються тривалим терміном служби і своєю надійністю, ці акумулятори відносять до преміальних. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-якій температурі.

Середній ціновий сегмент також пропонує багатий вибір АКБ. До них належить продукція Forse, словенський бренд Vesna, A-Mega і турецький Mutlu. Це батареї, які мають найкраще співвідношення вартості та якості. До них ще можна віднести польські батареї Чемпіон та інші.

Недорогими варіантами АКБ залишаються Kinetic, AGM (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та ін., вони дозволяють значно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь