Акумулятори для BMW-F12/136-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ F12/13 6-Series повинні підбиратися індивідуально для кожного окремого автомобіля. А у зв'язку з тим, що на машинах БМВ є маса електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для БМВ F12/13 6-Series, що мають високу ємність і належний пусковий струм. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в автомашині є потужна АКБ, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як купити батарею на BMW в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, слід звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори до BMW F12/13 6-Series є придатними. Тому, необхідно дотримуватися рекомендацій виробника перед тим, як його придбати.

Нюанси підбору акумулятора на BMW F12/13 6-Series

Щоб купити АКБ для своєї машини, і вона абсолютно відповідала транспортному засобу, варто брати до уваги:

Одними з найбільш якісних акумуляторів на БМВ, є японський бренд Yuasa та румунський Rombat. Вони можуть похвалитися надійністю і тривалим терміном експлуатації, такі АКБ можна віднести до числа преміальних. Крім того, вони якісно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні доступний також багатий вибір АКБ. До них належать виробники А-Мега, словенський бренд Весна, Forse і корейський Solite. Це батареї з кращим поєднанням якості та вартості. До них ще можна віднести польські Champion та інші.

Економічними варіантами батарей вважаються українські ЕвроСтарт, AGM, а також білоруські Zubr та ін. Вибираючи їх, можна відмінно заощадити, отримавши акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь