Акумулятори для BMW-F10/115-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори до BMW F10/11 5-Series повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного транспортного засобу. Підбирати АКБ для БМВ F10/11 5-Series потрібно з урахуванням важливих особливостей. Акумулятори повинні мати належний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях BMW F10/11 5-Series є безліч електричного обладнання. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Адже фахівці довели, що якщо в авто є потужна батарея, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при великих температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність АКБ залишалася в допустимих межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як купити АКБ на БМВ в будь-якому місті України, слід звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW F10/11 5-Series є придатним. Тому, перш ніж його придбати, обов'язково потрібно виконувати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BMW F10/11 5-Series

Щоб купити абсолютно відповідний до вашого автомобіля акумулятор, враховуйте:

Найкращими акумуляторами на БМВ, є Varta (Німеччина) і Yuasa (Японія). Такі АКБ відносяться до серії преміальних, вони відомі своєю надійністю, а також тривалим терміном служби. До того ж, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також великий вибір автомобільних акумуляторів. Сюди відноситься продукція А-Мега, словенський бренд Весна, Forse і корейський Солайт. Це батареї з оптимальним поєднанням ціни і якості. Польські G-Pard також сюди належать.

До економічних варіантів можна віднести Зубр (Білорусь), а також Вега, ЕвроСтарт (Україна) та інші. Обравши їх, можна відмінно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь