Акумулятори для BMW-F075-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ F07 5-Series повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої машини. А у зв'язку з тим, що на автомобілях БМВ F07 5-Series є багато електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ F07 5-Series, які мають значний пусковий струм і велику ємність. Мінімальне значення 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою батареї на БМВ в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW F07 5-Series підходить. Тому, перед придбанням вкрай важливо враховувати рекомендації виробника.

Нюанси підбору акумулятора на BMW F07 5-Series

Щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, враховуйте:

Найкращими АКБ на BMW, вважаються Ромбат (Румунія) і Юаса (Японія). Ці батареї відносяться до числа преміальних, вони виділяються надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Водночас, вони якісно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

Середній ціновий сегмент також надає багатий вибір АКБ. Сюди можна віднести пристрої Форс, український бренд A-Mega, Vesna і корейський Солайт. Це АКБ з найкращим поєднанням якості та вартості. До них ще можна віднести польські Чемпіон та ін.

Бюджетними варіантами батарей можна вважати білоруські Зубр, а також українські ЕвроСтарт, Kinetic і деякі інші. Зупиняючись на них, можна істотно заощадити, отримавши при цьому продукт непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь