Акумулятори для BMW-F01-027-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної автомашини BMW F01-02 7-Series. А у зв'язку з тим, що на авто BMW є маса електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для БМВ F01-02 7-Series, що мають велику ємність і істотний пусковий струм. Мінімальне значення 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в машині є потужна батарея, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при значних перепадах температури. Крім того, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишилося в робочому стані. Перед покупкою АКБ на BMW в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори до BMW F01-02 7-Series підійдуть. Тому, перш ніж його придбати, обов'язково пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на BMW F01-02 7-Series

Для того, щоб придбати АКБ для своєї машини, і вона повністю відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найбільш надійних АКБ на BMW, залишаються Ромбат (Румунія) та Бош (Німеччина). Вони відомі тривалим терміном служби і своєю надійністю, дані АКБ належать до преміальних. Вони якісно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому сегменті представлений також багатий вибір акумуляторів. До них належить продукція Forse, український бренд А-Мега, Весна і словенський TAB. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення ціни і якості. Польські батареї G-Pard також до них належать.

До бюджетних варіантів можна віднести Zubr - білоруського виробництва, а також AGM, EuroStart (Україна) та ін., вони надають можливість непогано заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь