Акумулятори для BMW-E92/933-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ E92/93 3-Series повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного авто. Підбирати АКБ для БМВ E92/93 3-Series треба з урахуванням важливих особливостей. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на машинах цієї моделі присутня маса електричних приладів. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Тому що фахівцями було доведено, що в тому разі, якщо в автомашині є потужний акумулятор, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. До того ж, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед покупкою батареї на BMW в будь-якому місті України, варто звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E92/93 3-Series є придатним. У зв'язку з цим, необхідно пам'ятати поради виробника перед тим, як його купити.

Нюанси підбору акумулятора на BMW E92/93 3-Series

Для того, щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, враховуйте:

Найкращими батареями на БМВ, вважаються Юаса (Японія) і Бош (Німеччина). Вони відрізняються надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці АКБ відносять до числа преміальних. До того ж, вони якісно виконують свої функції при будь-якій температурі.

Середній ціновий сегмент також має значний вибір автомобільних акумуляторів. До них можна віднести виробників Vesna, український бренд А-Мега, Форс і словенський TAB. Це акумулятори, які мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Польські акумулятори G-Pard також сюди можна віднести.

До бюджетних варіантів відносять українські Веста, Vega, а також білоруські Зубр та інші. Вони дозволять добре заощадити, отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь