Акумулятори для BMW-E90/913-Series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто BMW E90/91 3-Series акумулятори повинні підбиратися окремо. Підбирати АКБ для БМВ E90/91 3-Series потрібно з урахуванням важливих нюансів. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на машинах такої моделі є велика кількість електричних приладів. Повинно бути мінімум 70 Ah.

Якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на БМВ в Харкові, Києві або іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E90/91 3-Series підходить. У зв'язку з цим, перед придбанням обов'язково слід дотримуватися рекомендацій виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BMW E90/91 3-Series

Щоб купити повністю відповідну до вашого автомобіля АКБ, краще брати до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на BMW, залишаються Бош (Німеччина) та Ромбат (Румунія). Ці акумулятори можна віднести до преміальних, вони відрізняються довгим терміном служби, а також надійністю. Вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує багатий вибір АКБ. До них можна віднести виробників А-Мега, словенський бренд Весна, Форс і турецький Mutlu. Це АКБ з оптимальним співвідношенням вартості та якості. Польські батареї G-Pard також до них належать.

Бюджетними варіантами АКБ є Зубр (Білорусь), а також Kinetic, AGM (Україна) та ін., вони дозволяють добре заощадити, отримавши продукт непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь