Акумулятори для BMW-E81-82-871-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ E81-82-87 1-Series повинні вибиратися індивідуально для кожного конкретного авто. А враховуючи те, що на автомобілях BMW є велика кількість електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ E81-82-87 1-Series, що володіють великою ємністю і високим пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перед тим, як придбати акумулятор на БМВ в Харкові, Києві або іншому місті України, краще звернути увагу на:

Важливо взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори до BMW E81-82-87 1-Series є придатними. Тому, перед придбанням конче потрібно враховувати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BMW E81-82-87 1-Series

Щоб придбати акумулятор для свого автомобіля, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на БМВ, є німецький бренд Varta та румунський Rombat. Дані батареї можна віднести до преміальних, вони можуть похвалитися своєю надійністю, а також тривалим терміном служби. Водночас, вони якісно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також має великий вибір автомобільних АКБ. Сюди відносяться виробники Vesna, український Форс, А-Мега і словенський TAB. Це акумулятори, які мають краще співвідношення якості та вартості. До них ще відносять польські АКБ Чемпіон та інші.

Економічними варіантами батарей вважаються Zubr (Білорусь), а також Vega, AGM (Україна) та інші. Вони дають можливість добре заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь