Акумулятори для BMW-E65-667-Series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини БМВ E65-66 7-Series акумулятори повинні вибиратися окремо. А враховуючи те, що на автомобілях BMW E65-66 7-Series є маса електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ E65-66 7-Series, що володіють великою ємністю і істотним пусковим струмом. Рекомендується мінімум 60-70 Ah.

Якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як придбати акумулятор на BMW в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори до BMW E65-66 7-Series підходять. У зв'язку з цим, важливо враховувати рекомендації виробника перед тим, як його придбати.

Підбір акумулятора на BMW E65-66 7-Series

Щоб купити абсолютно відповідну до вашого авто АКБ, потрібно враховувати:

Одними з найкращих АКБ на БМВ, є Yuasa (Японія) та Bosch (Німеччина). Вони можуть похвалитися надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці батареї відносять до преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір автомобільних АКБ. Сюди відноситься продукція Форс, словенський бренд Vesna, А-Мега і корейський Солайт. Це АКБ з найкращим співвідношенням вартості та якості. Польські G-Pard також сюди відносять.

До бюджетних варіантів відносять українські ЕвроСтарт, Вега, а також білоруські Зубр та інші. Вони дозволять непогано заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь