Акумулятори для BMW-E636-series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто БМВ E63 6-series АКБ повинні підбиратися окремо. Підбирати АКБ для БМВ E63 6-series слід з урахуванням деяких аспектів. Батареї повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах цієї моделі є велика кількість електричних приладів. Рекомендується мінімум 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в автомашині є потужна батарея, то це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як купити акумулятор на БМВ в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Варто врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E63 6-series підійде. Тому, перед тим, як купити його, варто пам'ятати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на BMW E63 6-series

Для того, щоб придбати повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, враховуйте:

Одними з найкращих акумуляторів на БМВ, залишаються румунський Rombat і німецький Bosch. Вони можуть похвалитися надійністю і тривалим терміном служби, такі АКБ можна віднести до серії преміальних. До того ж, вони ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також має значний вибір батарей. До них належать пристрої А-Мега, словенський бренд Весна, Forse і корейський Solite. Це АКБ з оптимальним співвідношенням якості і ціни. Польські батареї Чемпіон також сюди належать.

Економічними варіантами батарей залишаються українські Вега, Kinetic, а також білоруські Zubr та ін., вони дозволять значно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь