Акумулятори для BMW-E60/615-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ E60/61 5-Series повинні підбиратися індивідуально, для кожної конкретної автомашини. А враховуючи те, що на авто БМВ E60/61 5-Series присутня безліч електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ E60/61 5-Series, що володіють значною ємністю та належним пусковим струмом. Рекомендується мінімум 60-70 ампер годин.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при істотних перепадах температури. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед придбанням батареї на БМВ в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Варто враховувати, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E60/61 5-Series є придатним. У зв'язку з цим, перед тим, як придбати його, варто виконувати поради виробника.

Нюанси підбору акумулятора на BMW E60/61 5-Series

Щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він повністю задовольняв транспортному засобу, краще враховувати:

Найкращими АКБ на БМВ, залишаються румунський Rombat і японський бренд Yuasa. Вони виділяються тривалим терміном служби, а також надійністю, ці акумулятори можна віднести до числа преміальних. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

В середньому ціновому сегменті доступний також багатий вибір АКБ. До них належить продукція виробництва Forse, словенський бренд Весна, A-Mega і корейський Solite. Це батареї, що мають краще поєднання ціни і якості. Польські батареї Champion також сюди належать.

Економічними варіантами АКБ можна вважати AGM, Westa – виготовленні в Україні, а також Зубр - білоруського виробництва та ін., вони дозволяють непогано заощадити, при цьому отримавши АКБ непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь