Акумулятори для BMW-E463-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори до BMW E46 3-Series повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного транспортного засобу. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах БМВ E46 3-Series є багато електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ E46 3-Series, що мають високу ємність і належний пусковий струм. Повинно бути мінімум 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна батарея, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при істотних перепадах температури. Крім цього, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перед тим, як придбати батарею на BMW в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори до BMW E46 3-Series підійдуть. У зв'язку з цим, потрібно пам'ятати рекомендації виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на BMW E46 3-Series

Щоб купити максимально відповідну до вашого авто АКБ, краще брати до уваги:

Самими якісними АКБ на БМВ, вважаються Варта (Німеччина) і Ромбат (Румунія). Ці АКБ можна віднести до преміальних, вони виділяються надійністю і тривалим терміном експлуатації. До того ж, вони результативно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує істотний вибір батарей. До них відносять виробників А-Мега, словенський бренд Vesna, Forse і турецький Mutlu. Це батареї з найкращим поєднанням якості і ціни. Польські батареї G-Pard також сюди належать.

Економічними варіантами АКБ вважаються Westa, EuroStart (Україна), а також Зубр (Білорусь) і деякі інші. Вони дозволяють добре заощадити, отримавши пристрій нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь